Tutvustus

Ettevõtluse lahutamatu ja tihti ka aeganõudev osa on raamatupidamine. Oleks ju tore, kui keegi teeks selle ära Teie eest, mille tulemusel säästaksite nii mõnegi tunni oma väärtuslikust ajast ning mis võimaldaks Teil aega pühenduda sellistele tegevustele, mis Teile tõeliselt huvi pakub?

Kui nõustute eelnevaga, siis olete just õiges kohas! Palume Teilt luba Teie aitamiseks ning korraldame Teie eest äriühingu raamatupidamise ning nõustame Teid maksualastes küsimustes. Samal ajal saate Teie rahulikult tegeleda oma äri juhtimisega ning lisanduvad vabad õhtud saate pühendada perega koosolemisele.

Ei ole vahet, kas vajate abi juba sassiläinud dokumentide korrastamisel või vajate vaid mõnda head nõuannet raamatupidamise või maksudega seonduvalt – Meie saame Teid aidata ning olete alati oodatud kontakti võtma! Oleme olemas nii juriidilistele kui ka füüsilistele isikutele.

Raamatupidamis- ja maksualase nõustamise käigus selgitatakse kliendile raamatupidamist ja maksuarvestust reguleerivate seaduste ja juhendite nõudeid/erisusi. Püsiklientidele on raamatupidamise-ja maksualane nõustamine tasuta.